بور گیج سوراخ های ریز 2852 اینسایز Insize | نوین تکنیک فروش بور گیج سوراخ های ریز 2852 اینسایز Insize | نوین تکنیک فروش
TEL: ۰۲۱۶۶۷۰۲۵۰۷
لوگوی نوین تکنیک

بور گیج سوراخ های ریز 2852 اینسایز Insize

بور گیج ابزاری برای اندازه گیری قطر سوراخ ها می باشد. بور گیج 2852 اینسایز دارای گیج ساعتی میباشد که به وسیله گیج عقربه ای اندازه سوراخ را به میلی متر نمایش می دهد. بور گیج در دو مدل میباشد که رنج های 6 تا 10 میلی متر و رنج های 10 تا 18.5 میلی متر را شامل می شود.
میکرومتر های اینسایز ساخت کشور چین میباشد که تحت لیسانس کشور اتریش میباشد. برند اینسایز Insize دارای کیفیت و ارزش محصولی مناسب جهت استفاده در مصارف صنعتی را دارا میباشد. شرکت اینسایز دارای تجربه کافی در زمینه تولید ابزارآلات اندازه گیری را دارد. اینسایز در میان مشتریان و مصرف کنندگان محبوبیت و اثبات کیفیت را جلب نموده و توانسته یکی از پر فروش ترین برند های اندازه گیری در سراسر جهان انتخاب گردد.
قیمت میکرومتر دیجیتال اینسایز بسته به نوع میکرومتر و اندازه و رنج مورد اندازه گیری متغیر میباشد. دقت میکرومتر دیجیتالی اینسایز ارتباط مستقیمی با قیمت میکرومتر اینسایز دارد. زیرا هرچه دفت میکرومتر بالاتر باشد، قیمت میکرومتر نیز افزایش میابد. همچنین قیمت میکرومتر دیجیتالی اینسایز با توجه به نرخ ارز و نوسانات داخلی بازار ابزار متغیر میباشد و نمی توان قمیت واحدی را تثبیت نمود.


انواع و دسته بندی ها
برندها
دیگر دسته ها

TEL : ۰۲۱۶۶۷۰۲۵۰۷
Email: info [at] novinteknik [dot] com
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2020 | All ights Reserved | Novinteknik Corporation